Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Szamarzewskiego 84 Poznań – Szpital Pulmonologiczny

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu Oddział ul. Szamarzewskiego 84 Poznań

 

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu to jedna z największych placówek medycznych na terenie Poznania. Jeden z jego oddziałów znajduję się w dzielnicy Poznania nazywanej Ogrodami przy ul Szamarzewskiego 82/84. Droga z Hotelu Włoskiego Poznań do Szpitala zajmuje ok. 15 min. drogi samochodem lub ok. 20 min. drogi tramwajem lub autobusem z przystanków znajdujących się w sąsiedztwie hotelu.

Szpital Kliniczny od lat działa na terenie Poznańskich Ogrodów i słynie z licznej wysokokwalifikowanej kadry medyków, którzy każdego dnia pomagają wielu pacjentom. Na terenie Szpitala znajdują się oddziały specjalistyczne takie jak Oddział Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej, Oddział Nadciśnienia Tętniczego i Zaburzeń Metabolicznych, Hematologii i Transplantacji Szpiku, Oddział Ginekologii Onkologicznej, Chirurgii Onkologicznej, Chemioterapii, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Okulistyki. Na terenie placówki znajduję się także Blok Operacyjny Oddziałów Onkologicznych oraz Poradnie Okulistyczne dla osób dorosłych oraz dla dzieci, Onkologiczne, Pulmonologiczna i Alergologiczna, Poradnia Chirurgiczna, Transplantacji, Geriatryczna oraz Leczenia Bólu i Medycyny Paliatywnej. Szpital bierze udział w licznych programach i projektach, które wpływają na nieustanne zwiększanie doświadczenia zespołu, ale również wpływają one na rozbudowę placówki i wdrażanie nowoczesnych sprzętów.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce w samym sercu Poznania dostosowane do rozmaitych potrzeb gości. Obsługa hotelu 24 h na dobę dba o przybyłych gości. W hotel można skorzystać z usługi Room Service zarówno przy zamawianiu dań czy napojów z hotelowej Restauracji Italii jak i przy zamówieniu śniadania, które po uprzednim ustaleniu menu z recepcją hotelu może być dostosowane do indywidualnych diet każdego z gości. Serdecznie zapraszamy.