Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Szpitalna 27/33 Poznań 

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ul. Szpitalna 27/33

 

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Poznań to miejsce znajdujące się w  dzielnicy Ogrody tj. przy ul. Szpitalnej 27/33. Jest to szpital oddalony ok. 15 min. drogi samochodem od Hotelu Włoskiego Poznań, a na terenie szpitala znajduję się parking dla osób go odwiedzających. Do Szpitala można dotrzeć także korzystając z komunikacji miejskiej co zajmuje ok. 25 min drogi.

 

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu znajdujący się przy ul. Szpitalnej 27/33 to placówka, która świadczy opiekę na rzecz dorosłych pacjentów oraz na rzecz dzieci. W placówce dla dorosłych jest prowadzony Oddział Psychiatrii, Poradnia Psychiatryczna, a także prowadzone jest dorośli leczenie elektrowstrząsami. Natomiast opieka dla młodszych pacjentów jest świadczona poprzez działanie Oddziałów – Alergologicznego, Anestezjologicznego, Chirurgicznego, Chorób Zakaźnych, Diabetologicznego, Endokrynologicznego, Kardiochirurgicznego, Kardiologicznego, Gastroenterologicznego, Nefrologicznego, Neurochirurgicznego, Neurologicznego, Metabolicznego, Onkologicznego, Otolaryngologicznego, Pulmonologicznego, Psychiatrycznego, Reumatologicznego, Transplantacji Szpiku. Na terenie szpitala znajdują się także poradnie dziecięce z ww. specjalizacji oraz poradnia urologiczna. W szpitalu znajduję się Pediatryczna Izba Przyjęć, Kardiologia Inwazyjna oraz Dializoterapia. Szpital uczestniczy w wielu programach Lekowych u Dzieci, co także wspomaga kompleksowość oferowanych i świadczonych usług. Szeroka kadra medyków każdego dnia dba o wielu pacjentów i robi to na najwyższym poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dla osób dorosłych jak i dla rodzin z dziećmi. Rodzinne apartamenty umożliwiają korzystanie z bezpośredniego przejścia między pokojami. Co więcej, w hotelu jest możliwość wykupienia noclegu z dostawką w pokoju tak, aby rodzice wraz z dziećmi mogli spędzać czas we wspólnym pokoju. Pyszne posiłki i lokalizacja w samym centrum Poznania zapewnia idealny wypoczynek i dostęp do najważniejszych atrakcji miasta. Liczne place zabaw i parki w pobliżu hotelu włoskiego są idealną odskoczną dla dzieci.