Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Wojewódzki Poznań Juraszów 7/19 Lutycka

Szpital Wojewódzki Poznań Juraszów 7/19

Szpital Wojewódzki w Poznaniu znajduję się w przy ul Juraszów 7/19. Placówka znajduję się w Poznańskiej dzielnicy Jeżyce, nazywana przez poznaniaków szpitalem przy Lutyckiej. Jest to miejsce oddalone ok. 15 min. drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań lub ok. 30 min drogi komunikacją miejską.

 

Jest to jeden ze szpitali znajdujących się w kompleksie placówek medycznych w północno-zachodniej części Poznania. Szpital utworzony przez wybitnych Polskich lekarzy został zaprojektowany jako kompleksowa placówka medyczna, która jest nie tylko regularnie powiększana, ale również modernizowana, co zapewnia warunki leczenia na najwyższym poziomie. Szpital posiada lądowisko dla helikopterów, dzięki któremu medycy mogą możliwie szybko dowieźć do szpitala pacjentów. Budynek przy ul. Juraszów to placówka składająca się z Szpitala Wielospecjalistycznego, Przychodni Wielospecjalistycznej oraz Centrum Opieki Długoterminowej i Psychiatrycznej. Część szpitalna obejmuje Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddział Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Onkologicznej, Oddział Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Intensywnej Opieki Internistycznej oraz Zespołami ds. Diabetologii, Gastroenterologii, Oddział Chorób Skóry, Oddział Kardiologii Inwazyjnej Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej, Oddział Położniczo-Ginekologiczny z pododdziałem Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej, Oddział Internistyczno-Kardiologiczny z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Internistyczno-Kardiologicznego, Oddział Neurologiczny z Pododdziałem Udarowym, Oddział Noworodkowy z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Internistyczno-Kardiologicznego, Oddział Otolaryngologiczny, Oddział Okulistyczny, Oddział Transplantologii i Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Urologii, Oddział Ortopedii i Chirurgii Narządu Ruchu z Pododdziałem Endoprotezoplastyki i Endoskopii Stawów, Szpitalny Oddział Ratunkowy. Co więcej w szpitalu działa Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej, Diagnostyki Obrazowej, Diagnostyki Endoskopowej, Psychologii Klinicznej i Pomocy Społecznej. Przy szpitalu działa 15 poradni specjalistycznych w tym Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, z której można korzystać w nagłych sytuacjach. Centrum Opieki Długoterminowej i Psychiatrycznej funkcjonuje dzięki działaniu Oddziału Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego, Oddziału Leczenia Uzależnień, Oddziału Dziennego Rehabilitacji Psychiatrycznej. Placówka działa dzięki znakomitym medykom, którzy każdego dnia z należytą starannością wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie do leczenia każdego z przyjętych pacjentów i to dzięki ich pracy miasto Poznań może odnotować na swojej mapie placówkę medyczną, która z sukcesem świadczy usługi na najwyższym poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dostosowane do podróży gości odwiedzających Poznań w celach związanych z poprawą swojego zdrowia. Hotel znajduje się w spokojnej części centrum miasta, recepcja hotelowa znajduję się na parterze skąd bez problemu można dotrzeć do hotelowych apartamentów korzystając z windy. Ponadto, w hotelowej recepcji przez 24 h można spokojnie usiąść na wygodnych kanapach, skorzystać z darmowego serwisu kawowego, aby zrelaksować się łapiąc tym samym chwilę wytchnienia.