Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpital Zakaźny Poznań Żelazna 2

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym w Poznaniu Oddział Zakaźny Żelazna 2

 

Oddział Zakaźny Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia znajduję się w Poznania przy ul. Żelaznej 2, w pobliżu głównej siedziby Szpitala. Jest to miejsce znajdujące się na Poznańskim Chartowie niedaleko wjazdu na tzw. trasę Katowicką. Oddział ten jest oddalony od Hotelu Włoskiego Poznań ok. 15 min. drogi autem lub 35 min. drogi komunikacją miejską.

 

Oddział Zakaźny Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym działa przy pomocy Katedry i Kliniki Chorób Zakaźnych, Hepatologii i Nabytych Odporności Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wspierając tym samym działania naukowo-dydaktyczne realizowane dla studentów Uniwersytetu. Szpital jest główną jednostką zajmującą się chorobami zakaźnymi na terenie Poznania, a głównym przedmiotem działalności jest leczenie w zakresie ostrych oraz przewlekłych wirusowych zapaleń wątroby, marskości wątroby w przebiegu zakażeń wirusami hepatotropowymi, diagnostyki różnicowej chorób wątroby, biegunek, zatruć, zespołów mononukleozowych, diagnostyki gorączek o niejasnej etiologii, neuroinfekcji, chorób odzwierzęcych, diagnostyki i leczenia osób zakażonych wirusem HIV oraz AIDS. Oddział funkcjonuje poprzez planowe przyjmowanie pacjentów, a także prowadzi dyżur ciągły. Znakomita kadra medyków nieustannie rozwija swoje umiejętności i wiedzę, współpracuje z innymi ośrodkami, w tym także zagranicznymi, a także bierze udział w licznych programach edukacyjnych.

 

Oddział Zakaźny Szpitala im. Strusia znajduję się blisko od Hotelu Włoskiego Poznań . Całodobowo czynna recepcja ułatwi zameldowanie bądź wymeldowanie gości przy planowanych podróżach do stolicy Wielkopolski jak i tych nieplanowanych, które są spowodowane leczeniem bliskich osób w poznańskich placówkach medycznych.