Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Szpitala HCP Poznań 28 Czerwca

Szpital Centrum Medyczne HCP Poznań im. Świętego Jana Pawła II w Poznaniu

Szpital Centrum Medyczne HCP w Poznaniu znajduję sie na terenie Poznańskiej Wildy, przy ul. 28 czerwca 1956 r. nr 194. Jest to Szpital znajdujący się w pobliżu Hotelu Włoskiego. Można do niego dotrzeć idąc spacerem 20 minut, jadąc autem przez ok. 6 minut lub korzystając z komunikacji miejskiej, której przystanki są przy hotelu.

 

Kiedyś Szpital ten był jednostkową prywatną działającą jako Zakład HCP Cegielski. Obecnie publiczne Centrum Medyczne prowadzące działalność w zakresie świadczeń zdrowotnych związanych z konsultacjami medycznymi, diagnostyką, leczeniem, a także rehabilitacją. Usługi medyczne są świadczone stacjonarnie, a także ambulatoryjnie. Pacjenci stacjonarni znajdują się pod opieką profesjonalnego i kompetentnego zespołu medycznego prowadzącego 12 oddziałów szpitalnych tj. Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Chirurgii Ogólnej, Chirurgii Ogólnej i Leczenia Ran Przewlekłych, Chirurgii Onkologicznej, Chorób Wewnętrznych, Kardiologii, Neurologii i Udarów, Onkologii Klinicznej i Chemioterapii, Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Urologii, Radioterapii, a także SORu. Leczenie ambulatoryjne jest realizowane przez medyków działających w ponad 30 poradniach znajdujących się na terenie Centrum Medycznego HCP. W szpitalu znajdują się także specjalistyczne pracownie, w których dzięki nowoczesnym sprzętom jest prowadzona diagnostyka na najwyższym światowym poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce dla pacjentów odwiedzających Poznań z uwagi na umówione wizyty lub zabiegi, a także to miejsce dla osób odwiedzających pacjentów Szpitala HCP. Całodobowa recepcja ułatwi planowanie podróży dostosowując pobyt w hotelu dla zaplanowanych wizyt, a dostępna w hotelowym lobby kawa i herbata zawsze umilą Państwa powrót do hotelu.W recepcji hotelu można zamówić taksówkę, którą sprawnie można przemieszczać się po mieści lub dojechać do Szpitala HCP.