Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Termy Maltańskie Poznań Termalna 1

Termy Maltańskie Poznań Termalna 1

 

Termy Maltańskie to kompleks rekreacyjno-sportowy znajdujący się w Poznaniu przy ul. Termalnej 1. Obiekt jest położony nad wybrzeżem jednego z poznańskich jezior – Jeziora Maltańskiego. Teren tzw. Poznańskiej Malty jest oddalony ok. 10 min. drogi autem, 15 min. komunikacją miejską bądź 45 min. drogi spacerem od Hotelu Włoskiego Poznań. Do Term można dotrzeć także korzystając z kolejki Maltanka, której trasa przebiega wzdłuż jeziora Maltańskiego, a jednym z przystanków są Termy Maltańskie. Do Term można także dojechać rowerem, hulajnogą czy dojść spacerem dzięki pięknym ścieżkom pieszo-rowerowym położonym tuż przy jeziorze Maltańskim. Przy obiekcie znajduję się duży parking dla każdego klienta.

 

Termy Maltańskie Poznań to jednej z największych i najnowocześniejszych obiektów wodno-rekreacyjnych w Polsce. Obszar obiektu jest podzielony na 4 zasadnicze części – aquapark, strefę sportową, świat saun oraz SPA 1306. Aquapark to strefa dla osób udających się na Termy w celach zarówno rozrywkowych jak i zdrowotnych. Baseny geotermalne, solankowe oraz rekreacyjne znajdujące się w środku budynku jak i na zewnątrz, a także zjeżdżalnie i hydromasaże sprawiają, że każdy klient znajdzie doskonałe miejsce dla siebie. Strefa saun Term Maltańskich to pomieszczenia saunowe znajdujące się w budynku oraz na zewnątrz, a wśród nich znajdują się profesjonalne sauny z koloroterapią, laconium kwiatowe, łaźnia turecka, grota śnieżna, grota solna, a także multimedialne prysznice oraz tepidarium z leżakami. W strefie saun są organizowane ciekawe wydarzenia, a na co dzień można korzystać z seansów parowych. SPA nazwane 1306 to część znajdujące się w podziemiu obiektu, gdzie można skorzystać z odprężających masaży, zabiegów modelowania sylwetki, zabiegów na twarz i całe ciało oraz prozdrowotnych. W strefie SPA można skorzystać z hydromasaży, a także zorganizować wydarzenia przepełnione wypoczynkiem i relaksem. W strefie sportowej znajduję się pełnowymiarowy basen olimpijski o wymaganej długości 50 m, który może zostać wydzielony na dwa mniejsze baseny, a także basen o głębokości 5 m przy którym znajduję się wieża do skoków. Prócz basenów na terenie strefy sportu znajduje się także siłownia, jacuzzi i to w otoczeniu trybun, które pomieszczą nawet do kilku tysięcy kibiców. Na terenie całego obiektu można korzystać z rozmaitych zajęć rekreacyjno-ruchowych, profesjonalnych treningów sportowych, czy animacji dla najmłodszych klientów, zrobić zakupy w sklepie sportowych, czy zjeść pyszny posiłek w punktach gastronomicznych.

 

Termy Maltańskie to dobry cel zaplanowania podróży w Poznaniu. Jest to także idealny dodatkowy punkt w planie dnia dla osób, które odwiedzają Poznań w innych celach niż sportowo-rekreacyjne. Hotel Włoski Poznań to miejsce dostosowane do osób przebywających w Poznaniu w celach rekreacyjnych połączonych z aktywnym spędzaniem czasu jak i dla profesjonalnych sportowców. Rowery hotelowe dedykowane gościom usprawnią aktywne spędzanie czasu szczególnie w przypadku korzystania z pięknych ścieżek rekreacyjno-rowerowych prowadzących bezpośrednio spod hotelowego dziedzińca przez centrum miasta, nabrzeże rzeki Warty oraz jeziora Maltańskiego. Serdecznie zapraszamy.