Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Uniwersyteckie Centrum Stomatologii Poznań Bukowska 70

Uniwersyteckie Centrum Stomatologii Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

 

Uniwersyteckie Centrum Stomatologii Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego znajduję się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 70. Siedziba Centrum Stomatologii położna jest przy zbiegu ulic Bukowskiej oraz Przybyszewskiego, ok. 15 min. drogi samochodem lub ok. 25 min. drogi komunikacją miejską od Hotelu Włoskiego Poznań.

 

Uniwersyteckie Centrum Stomatologii Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego to największa placówka stomatologiczna w Poznaniu, która zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów. Na funkcjonowanie Centrum składa się działalność Poradni Stomatologicznej, Chirurgii Stomatologicznej, Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii, Stomatologii Dzieci i Młodzieży, Poradni Ortodontycznej, Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji, Protetyki Stomatologicznej, Gerostomatologii, Rehabilitacji Narządów Żucia, Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej oraz Poradni Stomatologicznej Zakładu Biomateriałów i Stomatologii Doświadczalnej. Ponadto, w placówce prowadzona jest Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna, Poradnia Zdrowia Psychicznego, pracownia RTG, a także wykonywane są zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dodatkowo placówka bierze udział w wielu szkoleniach oraz programach m. in. w ramach programu Miasta Poznania opieką profilaktyczną są objęte również dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Jest to miejsce słynące z szerokiej kadry wysoko wykwalifikowanych specjalistów stomatologów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają swoją zawodową wiedzę.

 

Hotel Włoski Poznań jest blisko Uniwersyteckie Centrum Stomatologii Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Bukowska 70 . Korzystny zakres cenowy noclegu idzie w parze z komfortem pobytu i możliwością dostosowania godzin pobytu dla planowanych zabiegów czy wizyt lekarskich. Co więcej, po uprzednim zgłoszeniu obsłudze recepcyjnej posiłki serwowane podczas śniadań i w hotelowej restauracji są dostosowane do indywidualnych diet i zaleceń każdego z gości. Pomocny personel, nowoczesne pokoje, lokalizacja blisko Starego Browaru. Zapraszamy