Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska Poznań Reymonta

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska w Poznaniu ul Reymonta 35

 

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska znajduję się w Poznaniu przy ul. Władysława Reymonta 35. Placówka położona jest na Poznańskim Łazarzu zaledwie 10 min drogi samochodem od Hotelu Włoskiego Poznań lub ok. 20 min. drogi korzystając z Poznańskiej komunikacji miejskiej. Przychodnia znajduję się w przepięknym otoczeniu, na terenie Parku Kasprowicza.

 

Jeden z najważniejszych punktów dla każdego sportowca na mapie Poznania. Tzw. WPSL w pierwszej kolejności wyróżnia 3 zakresy swojej działalności – specjalistka, stomatologia oraz fizjoterapia. W Placówce działają poradnie specjalistyczne, pracownie, a także można korzystać z opieki ratowników medycznych, którzy prócz pracy na terenie przychodni zajmują się kompleksowym zabezpieczeniem imprez masowych oraz transportem sanitarnym na terenie Polski oraz Europy. Na terenie przychodni działa Poradnia Medycyny Sportowej, Stomatologii Sportowej, Poradnia Kardiologiczna, Ortopedyczna, Poradnia Okulistyczna oraz Poradnia Neurologii. Przychodnia zapewnia kompleksową opiekę oraz diagnostykę pacjentów dzięki profesjonalnym pracowniom działającym na terenie placówki tj. pracowni USG, RTG, EEG, EKG, EKG wysiłkowemu, EKG Holter, biometrii, fizjoterapii oraz dzięki laboratorium analitycznemu. Szeroka kadra doświadczonych medyków od lat zapewnia opiekę na najwyższym możliwym poziomie, dbając o zdrowie i kondycję sportowców pod wieloma względami, umożliwiając tym samym powrót do zdrowia i utrzymanie aktywności fizycznej na świetnym poziomie.

 

Hotel Włoski Poznań to miejsce położone w samym centrum Poznania, z którego z łatwością można dotrzeć na Poznański Łazarz. Korzystając z rowerów dostępnych dla hotelowych gości dzięki rozbudowanej linii ścieżek rowerowych można sprawnie dotrzeć do Przychodni WPSL, aby stawić się na kontrolne wizyty. Duży parking znajdujący się na dziedzińcu Hotelu ułatwi podróż samochodem dla osób, które odwiedzają przychodnie w związku z planowanymi zabiegami.