Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Wielkopolskie Centrum Onkologii Poznań Garbary 15 – WCO

Wielkopolskie Centrum Onkologii Poznań, WCO Poznań

 

Wielkopolskie Centrum Onkologii to inaczej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki zdrowotnej znajdujący się w Poznaniu przy ul. Garbary 15. Szpital WCO Poznań znajduję się ok. 10 minut spacerem od Hotelu Włoskiego Poznań lub ok. 5 minut drogi autem. Położony jest w centrum Poznania, gdzie można bezpośrednio dojechać autobusami komunikacji miejskiej, które poruszają się po specjalnie wydzielonych pasach ruchu.Przy hotelu są liczne przystanki komunikacji miejskiej i stacje rowerów miejskich.

 

Wielkopolskie Centrum Onkologii, inaczej Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej to centrum medyczne, które działa dzięki oddziałom szpitalnym, zespołem poradni, a także dzięki specjalistycznej pracowni specjalizującym się w diagnozie i leczeniu nowotworów. Wykwalifikowana kadra zajmuje się działaniem w obszarze takich specjalizacji jak Chirurgia Onkologiczna, Onkologia i Radioterapia, Ginekologia Onkologiczna, Chemioterapia, Choroby Piersi, Genetyki Onkologicznej, Immunologicznej, Onkologii Laryngologicznej, Opieki Paliatywnej i Leczenia Bólu, Opieki Zakładowej. Szpital WCO jest zasadniczą jednostką Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, co także wpływa na ciągły rozwój szpitala i jego personelu w zakresie podwyższania swoich kompetencji, wiedzy o najnowocześniejszych metodach leczenia, a także o zapewnienie najwyżej jakości leczenia.

 

Hotel Poznań Włoski jest w pobliżu Wielkopolskiego Centrum Onkologii. Całodobowa recepcja ułatwi każdej osobie odwiedzającej Poznań dostosowanie pobytu do zaplanowanych wizyt, zabiegów, odwiedzin czy też szkoleń, które organizowanych przez Poznańskie placówki medyczne w celu podnoszenia kwalifikacji medyków. Bogate menu hotelowych śniadań, a także menu hotelowej restauracji z pewnością umożliwią Państwu dostosowanie posiłków do indywidualnych die istnieje możliwość zamawiania dań do pokoi hotelowych. Hotel Poznań Włoski jest bardzo wygodnym miejscem dla Pacjentów dochodzących do Szpitala WCO. Po terapii można zrelaksować się i oderwać w przyjaznych i luksusowych pokojach hotelu. Recepcja czynna całą dobę jest do Państwa dyspozycji, bezpośrednie połączenie telefoniczne z pokojem ułatwia zamawianie posiłków, taksówek i wszelkiej innej pomocy.