Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii Poznań

Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im Eugenii i Janusza Zeylandów w Poznaniu

 

Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów to szpital zlokalizowany w Poznańskiej dzielnicy zwanej Ogrody, przy ul. Szamarzewskiego 62. Oddalony jest od Hotelu Włoskiego Poznań ok. 10 minut drogi samochodem lub ok. 20 minut komunikacją miejską.Przy hotelu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

 

Szpital pulmonologiczny oraz torakochirurgiczny dawniej był miejscem, gdzie zajmowano się przede wszystkim leczeniem gruźlicy. Obecnie jest to jeden ze szpitali specjalizujących się w pulmonologii i torakochirurgii. Na jego funkcjonowanie składa się kilkanaście oddziałów, zarówno dziecięcych jak i dla osób dorosłych, izba przyjęć, pracownia rehabilitacyjna, bloki operacyjne, laboratorium, a także Zakład Mikrobiologii. Na skutek ciągłej rozbudowy i rozwoju placówki aktualnie w szpitalu znajdują się pomieszczenia diagnostyczne. Wykwalifikowany personel zajmuje się leczeniem chorób płuc, chirurgią klatki piersiowej, chemioterapią nowotworów, ale również dba o profilaktykę i świadomość pacjentów w zakresie pogłębiania wiedzy we wskazanych dziedzinach. Szpital bierze udział w licznych programach i projektach mających na celu podnoszenie kwalifikacji pracowników.

 

Hotel Włoski Poznań to idealne miejsce dla osób odwiedzających Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii Poznań. Hotel Włoski Poznań zaprasza do wygodnych pokoi i na najlepsze śniadania w Poznaniu.