Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka Poznań Wrzoska

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka Poznań

 

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka to jedna z najnowocześniejszych dziecięcych placówek medycznych w Polsce znajdująca się w stolicy Wielkopolski. Szpital położony jest w Poznaniu ul. Wrzoska zaledwie 25 min. drogi autem od Hotelu Włoskiego Poznań lub 35 min. drogi komunikacją miejską.

 

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka to najnowocześniejsza i największa placówka pediatryczna w Wielkopolsce. W szpitalu funkcjonuje Szpitalny Oddział Ratunkowy oraz 9 wyspecjalizowanych oddziałów, a także poradnie specjalistyczne. Wykwalifikowany personel szpitala pracuje korzystając z innowacyjnych metod leczenia mając zapleczu nowoczesnego sprzętu dostosowanego do prowadzenia diagnostyki oraz leczenia na najwyższym poziomie. Wokół szpitala znajduję parking, a także przestrzeń rekreacyjna dostosowana do spacerów i zabaw dla małych pacjentów.

 

 

Hotel Włoski to miejsce znajdujące się centrum Poznania. Dogodna lokalizacja umożliwia sprawny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską do wielu miejsc znajdujących się na terenie Poznania. Ponadto, hotel dostosowany jest do wizyt najmłodszych pacjentów i ma wiele udogodnień w tym zakresie np. zestaw do kawy i herbaty w każdym pokoju, winda, restauracja i pyszne śniadania. W hotelu można skorzystać z pokoju rodzinnego, fotelika dla dzieci, a także z kącika zabaw znajdującego się na terenie hotelowej restauracji.