Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu WSA

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu

 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu zwany w skrócie WSA znajduję się w pobliżu Hotelu Włoskiego Poznań. Droga do Sądu zajmuje ok. 7 minut spacerem, 3 minuty samochodem lub ok. 2 minuty tramwajem przejeżdżając jeden przystanek. Budynek znajduję się w centrum Poznania przy ul. Ratajczaka 10/12.

 

Poznański Sąd Administracyjny rozpatruje sprawy z zakresu prawa administracyjnego na poziomie postępowania pierwszej instancji. Rozpoznawane są wszelkie spory powstałe na terenie województwa Wielkopolskiego, a do zakresu obowiązków Sądu wchodzi przede wszystkim kontrola organów administracyjnych, a w szczególności kontrola legalności aktów prawnych wydawanych przez organy, czy także działań podejmowanych przez dany organ. Poznański Sąd Administracyjny składa się z IV Wydziałów, które mają ściśle określony przedmiot prowadzonych spraw. W budynku znajdującym się przy ul. Ratajczaka odbywają się rozprawy sądowe, a prócz sal sądowych mieści się także czytelnia akt sądowych każdej prowadzonej sprawy oraz wydział informacji sądowej.

 

Hotel Poznań Włoski to idealne miejsce dla osób odwiedzających Poznań w tym uczestników postępowania, pełnomocników, świadków, a także urzędników reprezentujących organy administracji publicznych. Całodobowa recepcja, w której znajduję się komputer wraz z drukarką dostępne dla Gości hotelowych ułatwią i umożliwią Państwu swobodne przygotowanie do wizyt w Sądzie, a wygodne i przytulne pokoje zapewnią Państwu komfort wypoczynku. Hotel Włoski Poznań zaprasza na najlepsze śniadania w Poznaniu.