Data przyjazdu
Data wyjazdu
Twój adres email

-5% rabatu na nocleg naliczy się, gdy podasz swój adres email.

Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 

Agencja Artystyczna WojArt Poznań – Noclegi Poznań 

Agencja Artystyczna WojArt Poznań

Agencja Artystyczna działająca pod nazwą WojArt to agencja specjalizująca się w organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Poznania. Spektakle i widowiska odbywają się przy ul. Ratajczaka 18. Scena WojArt znajduję się w ścisłym centrum Poznania w pobliżu Hotelu Włoskiego Poznań. Jest to miejsce oddalone o ok. 5 min. drogi autem, ok. 7 min. drogi rowerem lub hulajnogą, bądź 10 min. drogi spacerem.

 

Agencja Artystyczna WojArt nazwana przez poznaniaków teatrem od lat zajmuje się organizacją i wystawianiem najlepszych sztuk i spektakli teatralnych. Są one reżyserowane przez najlepszych polskich reżyserów i scenarzystów, a sztuki są przedstawiane przez najlepszych polskich aktorów. Każdy spektakl wystawiany jest na deskach legendarnego Kina Apollo, co dodatkowo tworzy niezwykłą atmosferę i wspaniałą aurę każdego z przedstawień. Spektakle odbywają się w dni powszednie oraz weekendy, a wystawiane są sztuki komediowe, kryminalne, nie brakuje także tragikomedii. Jest to jedno z kluczowych miejsc kulturalnych na mapie Poznania, które pozwala przenieść się w niezwykły świat polskiej sztuki, często też niezapowiedzianych przebiegów widowisk. Wojart w swojej szerokiej ofercie umożliwia zakupy biletów na konkretne spektakle, ale również umożliwia zakup voucherów, które mogą być idealnym pomysłem na prezent dla wyjątkowej osoby.

 

Hotel Włoski Poznań to  butikowy hotelowy, w którym każdy miłośnik sztuki znajdzie coś dla siebie na chwilę wytchnienia. W biblioteczce znajdującej się przy hotelowej recepcji można znaleźć idealną dla siebie lekturę, która może towarzyszyć każdemu miłośnikowi sztuki podczas odpoczynku w pięknym Poznaniu, a na hotelowym dziedzińcu można znaleźć spokojne miejsce do wypicia swojej ulubionej herbaty, czy kawy i zrelaksowania się przy szumie zieloni roślin. Hotel w ścisłym centrum Poznania, wszystkie najważniejsze atrakcje miasta masz w zasięgu ręki, zapraszamy.